Byť single na Valentína, nemusí byť až také hrozné

 

14. február je postrachom všetkých nezadaných ľudí asi po celom svete. Každý si musel prežiť aspoň jeden single Valentín a aj keď to možno niektorí tak veľmi neriešia, asi nikomu nie je príjemné pozerať na vysmiate páriky, keď ty sám si buď nevieš nájsť spriaznenú dušu alebo si o ňu prišiel.

Tento článok ani nie je takým našim tradičným článkom,  je skôr len odkazom pre všetkých ľudí, ktorým leží tento sviatok v žalúdku  a možno aby naň zmenili svoj názor.

Valentín, ako všetci vieme, je sviatok všetkých zaľúbených, čo chápeme ako sviatok všetkých párikov ale myslím, že by sme sa na to mohli pozerať aj inak, veď predsa ľúbime viacero ľudí vo svojom okolí a nemusí to byť spravidla náš partner alebo partnerka. Mohli by sme na to pozerať aj tak, že je to príležitosť obdarovať všetkých, ktorých ľúbime, ako napríklad rodičov, starých rodičov, kamarátky, kamarátov...Je to trochu netradičné ale kto nerád dostáva darčeky? Určite by sa každý potešil a mohla by z toho byť pekná tradícia aj napriek tomu, že si single.

Takže nezúfaj. Je to len jeden deň v roku, presne taký istý ako všetky ostatné a je len na tebe aký si ho spravíš

-Julka